Geoblog.pl    mafinka10    Podróże    jak ślub to tylko w Budapeszcie    podróż do Budapesztu

podróż do Budapesztu

Polska, Gdynia

część rodziny (Pana Młodego) wyrusza do Warszawy Busem, a część (Panny Młodej autobusem) - spotkanie na lotnisku i dalsza podróż - będzie wesoło!!!
Było cieżko ale udało się!!! Wyruszyliśmy z Gdyni o 7:30 i już o 11 cali i zdrowi dotarliśmy do stolicy. Pierwsze kroki skierowaliśmy oczywiscie do Galerii Mokotów - Plac zabaw blisko lotniska i jeszcze można coś zjeść . Mały wiec został uwolniony z przymusowej, siedzącej pozycji w foteliku i mógł wyszaleć się. Szkoda ze na lotnisku nie ma czegoś podobnego - tylko pewnie cieżko byłoby wtedy zagonić dziecko do samolotu....
Nasz samolot odlatywał o 15:05 wiec na lotnisku byliśmy ok 13 i czekaliśmy na druga (od Panny Młodej) cześć rodziny. Ok 13:20 zadzwoniłam z zapytaniem o aktualne miejsce ich pobytu (mieliśmy ich karty pokładowe). Brat Kasi stwierdził ze zjawi się o 14:20 (gate zamykali o 14:25)!!!! Kazałam mu natychmiast wsiadać w Taxi i jechać na lotnisko!!!!! Po chwili pojawili się rodzice Panny Młodej z drugim bratem - wszyscy oczywiscie źli i zdenerwowani. Daliśmy im karty pokładowe i sami poszliśmy do bramek. Spotkaliśmy ich dopiero w samolocie a spóźniony brat dotarł jako ostatni (samolot czekał na nich) i wcale nie był zdenerwowany bo dla niego to normalne (spóźnianie się wszędzie).
Na szczęście lot trwał tylko 55 min wiec nawet nie wiadomo kiedy wylądowaliśmy.
Na miejscu powitał nas czerwony Ikarus z mała grupka gości weselnych ktorY przyjechali wczoraj autobusem.
Nasz wnuk szczęśliwy, ze widzi ukochanego wujka, usiadł za kierowca i ciagle wujka prowadzącego, autobus zagadywał......:-)
Dziewczynki (bratanice Panny Młodej) tez najchętniej siedziałyby Naszemu synowi na kolanach!!!!!!! Co te dzieciaki w nim widza?
W autobusie niektóre dzieci posunęły zmęczone podróżą !!!!
Teraz młodzież pojechała na "wieczór kawalerski/panieński" i ciekawe w jakim stanie i kiedy wrócą????
Podobno byli już w kościele i jutro ślubu udzielać będzie ksiądz który właśnie jutro obejmuje parafie (poprzedni odszedł na emeryturę) i od razu ma szalonych slubowiczów z Polski :-)
Dla Łukasza jest podobno przygotowany "świecki" tekst przysięgi małżeńskiej - usłyszymy jutro jak to będzie!!!!

Zasoby: 118 wpisów118 53 komentarze53 705 zdjęć705 0 plików multimedialnych0

08.03.2018 - 25.03.2018